-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (шланги)
Тендер Prozorro UA-2017-04-13-001111-b
Торги не відбулися
58 333.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 600.00 UAH
Номер:
f308276e9f5344f8af81b9a09b808e7a
Внутрішній номер закупівлі:
788817
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-04-13-001111-b
Замовник:
Відокремлений підрозділ "Ременерго" Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14193190
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул.Автомобілістів,14
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана Дученко +380504440187 gerasimova@remenergo.ck.ua http://remenergo.ck.ua/ru/
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
58 333.33 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
600.00 UAH
Період уточнення:
13.04.2017 14:36 - 24.04.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
13.04.2017 14:36 - 04.05.2017 10:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шланги в асортименті та кількості відповідно до Додатку №2 Тендерної документації
Кількість
1340 погонний метр
Період постачання
22.05.2017 - 30.06.2017