-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-21-003428-c
Категорія замовника: згідно п. 1 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»: 1) органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті (орган місцевого самоврядування). Код товару згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільш відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015, код 09310000-5 Електрична енергія. Місце поставки: до межі балансової належності електроустановок замовника.
Завершена
741 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 705.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 705.00 UAH
Номер:
6dc95dec09934a068e173b9038053789
Внутрішній номер закупівлі:
7884005
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-21-003428-c
Замовник:
ТАЛАЛАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412679
-
Адреса:
17200, Україна, Чернігівська область, смт Талалаївка, Талалаївський район, вул. Вокзальна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леся Сухоловська +380976323534 lsuholovska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
741 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 705.00 UAH
Період уточнення:
21.12.2020 10:50 - 27.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
21.12.2020 10:50 - 06.01.2021 00:00
Аукціон:
06.01.2021 11:28 - 06.01.2021 12:02
Період кваліфікації:
06.01.2021 12:02 - 11.01.2021 10:48
Період завантаження договору:
11.01.2021 10:48 - 31.01.2021 10:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
285000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ"
Оскарження: 11.01.2021 10:48 - 22.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41823846
-
Контактна особа:
Гамениця Роман (0462)654-629, 654-690 K.SERDIUK@CN.ENERA.UA http://cn.enera.ua
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 126Б
Оскарження: 11.01.2021 10:48 - 22.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
598 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
463 044.06 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.01.2021 10:48
Відповіді на вимоги
11
Документи
67
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОЛЬТ ПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42056129
-
Контактна особа:
Кива Николай 380503047777 OFFICE@VOLTS.ENERGY http://volts.energy
-
Адреса:
Україна, 01014, м.Київ, ВУЛИЦЯ БОЛСУНОВСЬКА, будинок 13-15
Початкова пропозиція
560 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
510 150.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
19
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42949165
-
Контактна особа:
ТОВ ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ 380985009609 ENERGONOSIIUK@GMAIL.COM http://energonosii.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61202, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ЦІЛИНОГРАДСЬКА, будинок 58А
Початкова пропозиція
657 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
595 080.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
71
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОЗБУТ-ТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43709245
-
Контактна особа:
“ЕНЕРГОЗБУТ-ТРАНС” ТОВ 380957652247 energozbut-trans@ukr.net
-
Адреса:
61009, Україна, Харківська область, Харків, 61009, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 64А
Початкова пропозиція
738 150.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
738 150.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
39
Скарги
0
Контракти
Номер:
400de43404f7435e8b111568a51f95d5
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-21-003428-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41823846
-
Контактна особа:
Гамениця Роман (0462)654-629, 654-690 K.SERDIUK@CN.ENERA.UA http://cn.enera.ua
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 126Б
Номер договору:
29086ВЦ
Сума договору:
463 044.06 UAH з ПДВ
Сума договору:
385 870.05 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
28.01.2021 10:13
Статус:
Виконаний