-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Бензин, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2017-04-04-001718-b
Бензин, дизельне паливо
Завершена
625 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.2% або 7 455.00 UAH
мін. крок: 1.2% або 7 455.00 UAH
Номер:
edac29d10ac24995b657db2f734ae576
Внутрішній номер закупівлі:
787735
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-04-04-001718-b
Замовник:
Відділ освіти Новоселицької РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
40223907
-
Адреса:
60300, Україна, Чернiвецька область, НОВОСЕЛИЦЯ, вулиця Центральна, будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Берегеч Кароліна Григорівна 0373351098 novosvita_tender@ua.fm
Класифікатор ДК 021:2015:
09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
625 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.04.2017 15:12 - 09.04.2017 23:00
Період прийому пропозицій:
04.04.2017 15:12 - 19.04.2017 23:00
Аукціон:
20.04.2017 15:12 - 20.04.2017 16:01
Період кваліфікації:
20.04.2017 16:01 - 21.04.2017 14:26
Період завантаження договору:
20.04.2017 16:01 - 10.05.2017 16:01
Тендерна документація
- Лот №1 ₴248 500.00 Бензин марки А-92, бензин марки А-95
- Лот №2 ₴377 000.00 Дизельне паливо