-
Переговорна процедура
-
Мультилотова
-
КЕП
-
Без аукціону
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Організація та проведення консультаційних сесій та добір і підготовка інформаційних матеріалів)
Тендер Prozorro UA-2020-12-18-015150-c
79411000-8 Консультаційні послуги з питань загального управління Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Українська мова Вид забезпечення тендерних пропозиції: На дану закупівлю замовником не вимагається
Торги відмінено
1 304 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e230566693274bf9b56b2464aa15508f
Внутрішній номер закупівлі:
7867566
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-18-015150-c
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, смт. Козин, Обухівський район, ВУЛИЦЯ РУДИКІВСЬКА, будинок 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сябер Дмитро Миколайович +380443640874 dmitry.siaber@centrenergo.com http://www.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до пункту 1 частини 2 Статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 304 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
Інформація про скасування
Номер:
23090ace9bbf431d812c77adde8cbde3
Причина скасування:
Непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченної переговорної процедури закупівлі)
Опис причини скасування:
Відповідно до пункту 5 частини 8 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі відміняється замовником у разі непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
Період оскарження:
03.02.2021 16:17 - 14.02.2021 00:00
Дата опублікування:
03.02.2021 16:17
Дата виконання:
14.02.2021 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 164 000.00 Лот 1. 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Організація та проведення консультаційних сесій та добір і підготовка інформаційних матеріалів)
- Лот №2 ₴140 000.00 Лот 2. 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Організація та проведення консультаційних сесій та добір і підготовка інформаційних матеріалів)