-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги фізичної охорони на об’єкті замовника за адресою: м. Харків, майдан Павлівський, 4, код за ЄЗС ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
Тендер Prozorro UA-2020-12-18-002598-a
Учасник, під час подання тендерної пропозиції, одночасно надає забезпечення тендерної пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії (електронний документ, створений відповідно до вимог діючого законодавства), більш детально визначено у тендерній документації
Торги не відбулися
969 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 845.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 845.00 UAH
Номер:
598d926fad8e406eb4bff005f67cd175
Внутрішній номер закупівлі:
7860092
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-18-002598-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСЬКЕ МІСЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03355057
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, Харків, МАЙДАН ПАВЛІВСЬКИЙ, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Кузнецов 380577311885 zakupivli_bti@ukr.net https://dr.city.kharkov.ua/ua/bti/
Класифікатор ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
969 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 845.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
29 000.00 UAH
Період уточнення:
18.12.2020 14:39 - 25.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
18.12.2020 14:39 - 04.01.2021 09:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник здійснює оплату на підставі частини 1 статті 49 Бюджетного кодексу України, за фактично надані послуги не пізніше 25 числа місяця наступного за календарним місяцем, в якому фактично надавалися послуги, в безготівковому порядку шляхом перерахування відповідної суми на поточний рахунок Виконавця на підставі оформленого Виконавцем рахунку та Акту прийому-передачі наданих послуг. У разі затримки бюджетного фінансування та/або здійснення платежів не з вини Замовника, оплата за надані послуги здійснюється протягом 7 (семи) банківських днів з дати отримання Замовником відповідного бюджетного фінансування та/або можливості здійснити платежі. Джерело фінансування закупівлі - Місцевий бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги фізичної охорони на об’єкті замовника за адресою: м. Харків, майдан Павлівський, 4, код за ЄЗС ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
Кількість
11250 година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХОРОННА ФІРМА "КРАТОС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39127131
-
Контактна особа:
Гукова Тетяна 380675759302, 380675759302 gukova.of.kratos@ukr.net
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ НОВГОРОДСЬКА, будинок 2
Початкова пропозиція
968 625.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
968 625.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0