• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

послуги з перевезення лісопродукції

Торги не відбулися

1 583 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 830.00 UAH
Номер: 6b215a44d4d444bcb5aa1309113a611c
Внутрішній номер закупівлі: 785289
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-04-14-000306-c   
Замовник: ДП Крижопільське лісове господарство
Контактна особа: Ковпак Володимир Васильович +380434021460 liskr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 60200000-0 Послуги із залізничних перевезеньАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 583 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 15 830.00 UAH
Період уточнення: 14.04.2017 10:32 - 23.04.2017 10:37
Період прийому пропозицій: 14.04.2017 10:32 - 03.05.2017 10:37

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з перевезення лісопродукції
Код ДК 021:2015: 60200000-0 Послуги із залізничних перевезень
Кількість 9750 тонни
Період постачання 15.05.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 24600, Україна, Вінницька область, смт. Крижопіль, вул. Куйбишева, 84 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВАНТАЖ ІНСПЕКТ"
Початкова пропозиція 1 581 108.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 581 108.00 UAH з ПДВ
Документи 17
Скарги 0