-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія (код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2020-12-16-009007-a
Торги не відбулися
805 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 050.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 050.00 UAH
Номер:
7359a4592d3c43488a37c42ab95f008b
Внутрішній номер закупівлі:
7805522
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-16-009007-a
Замовник:
Інститут електронної фізики Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05540008
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Університетська, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гомонай Олександр Васильович 380312643339 shurik.nat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
805 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 050.00 UAH
Період уточнення:
16.12.2020 21:23 - 25.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2020 21:23 - 04.01.2021 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписСпоживач здійснює оплату за фактично спожиту в розрахунковому періоді електричну енергію, обсяги якої підтверджені Актом приймання-передачі електричної енергії, підписаним обома сторонами, не пізніше 10 числа місяця, наступного за розрахунковим.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
(код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
Кількість
230000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Закарпаттяенергозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41999833
-
Контактна особа:
Петро Наталія 380500510690, 380312617100 vsk@zakarpatzbut.energy
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, пл. Жупанатська, буд.18
Початкова пропозиція
762 800.52 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
762 800.52 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
27
Скарги
0