-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-16-015641-c
Завершена
525 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5bf45d8eba1e4939b0fefe2682230f09
Внутрішній номер закупівлі:
7801169
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-16-015641-c
Замовник:
Комунальний заклад "Клеванська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590808
-
Адреса:
35311, Україна, Рівненська область, смт. Клевань, вул. Б.Хмельницького,47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Самсонюк +380677258769 oksana-samsonyuk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Було двічі оголошено проведення відкритих торгів, які не відбулися через відсутність достатньої кількості учасників (Ідентифікатори закупівель: 1) UA 2020-11-10-003711-a, 2) UA 2020-11-27-008875-b). Керуючись вимогами пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон), а саме якщо було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, в наслідок чого договір про постачання електричної енергії споживачу може бути укладено лише з одним постачальником, надає Замовнику можливість застосувати переговорну процедуру. З метою проведення закупівлі електричної енергії запрошено ТОВ «Рівненська обласна енергопостачальна компанія» для участі у переговорній процедурі закупівлі та укладення договору про постачання електричної споживачу. ТОВ «Рівненська обласна енергопостачальна компанія» є постачальником електричної енергії споживачу на підставі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу (постанова НКРЕКП від 14.06.2018 № 429).
Очікувана вартість:
525 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата товару здійснюється Замовником після його отримання та оформлення акта приймання-передачі товару до 20 числа місяця наступного за розрахунковим місяцем
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
250000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
35311, Україна, Рівненська область, смт. Клевань, Богдана Хмельницького, 47
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 16.12.2020 17:04 - 27.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42101003
-
Контактна особа:
Безсмертний С.О. +380362694469
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА будинок 71-Б
Оскарження: 16.12.2020 17:04 - 27.12.2020 00:00
Ціна пропозиції
525 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.12.2020 17:04
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
ce069aa312ff459c95ce877cdc885226
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-16-015641-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42101003
-
Контактна особа:
Безсмертний С.О. +380362694469
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА будинок 71-Б
Номер договору:
12167-ВЦ
Сума договору:
379 909.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
316 590.84 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
29.12.2020 14:00
Статус:
Виконаний