• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія)

ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів 1. Найменування замовника: Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад(ясла-садок)- центр розвитку дитини №30 «Мальва» Кам᾽янської міської ради. 2. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями, які забезпечують потреби держави або територіальної громади. 3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 23065835. 4. Місцезнаходження замовника: 51928, Дніпропетровська обл., м.Кам᾽янське, бульвар Незалежності, буд. 11 5. Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Духаніна Оксана Євгенівна, уповноважена особа Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад(ясла-садок)- центр розвитку дитини №30 «Мальва» Кам’янської міської ради, 51928, Дніпропетровська обл., м.Кам᾽янське, бульвар Незалежності, буд. 11, e-mail: dnz30malva@gmail.com , тел. +380963635401. 6. Вид предмета закупівлі: товари. 7. Конкретна назва предмета закупівлі: Електрична енергія. 8. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (окремі частини предмету закупівлі (лоти) – не передбачено). 9. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 89 000 кВт/год. 10. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 51928, Дніпропетровська обл., м.Кам᾽янське, бульвар Незалежності, буд. 11 11. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 31.12.2021 року. 12. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): Оплата рахунка Постачальника за цим Договором має бути здійснена Споживачем у строк, визначений у рахунку, який не може бути меншим 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання його Споживачем, або в строк, визначений у комерційній пропозиції, прийнятій Споживачем. 13. Очікувана вартість предмета закупівлі: 240 300, 00 грн. (двісті сорок тисяч триста грн. 00 коп.) з ПДВ. 14. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): не передбачено. 15. Джерело фінансування закупівлі: Кошти місцевого бюджету. 16. Розмір мінімального кроку пониження ціни: 2403,00 грн. (дві тисячі чотириста три грн. 00 коп.) – 1% від очікуваної вартості. 17. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування): не застосовується. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна». Критерії оцінки тендерних пропозицій: ціна (питома вага цінового критерію – 100 %). 18. Інші критерії, що застосовуватимуться під час оцінки тендерних пропозицій, та їх питома вага (за наявності): відсутні. 19. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: «01» січня 2020 року час 0000 год. 20. Розмір забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається. 21. Вид забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається. 22. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено, оскільки надання забезпечення тендерних пропозиції не вимагається. 23. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. В разі надання документів, які необхідні для формування тендерної пропозиції учасника, виданих відповідними установами, підприємствами, організаціями російською мовою, допускається наявність даних документів на російській мові. У іншому випадку в разі надання учасником будь-яких документів іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською. Переклад повинен бути посвідчений учасником торгів, або посвідчений нотаріально (на розсуд учасника). 24. Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі»: визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі». 25. Дата та час проведення електронного аукціону: визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі».

Торги не відбулися

240 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 403.00 UAH
Номер: 2f78f37b1ce14567925ee6ed0bd08237
Внутрішній номер закупівлі: 7776442
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-16-001315-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) - ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ №30 "МАЛЬВА" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Оксана Духаніна +380963635401 oksana3279@mail.ru
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 240 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 403.00 UAH
Період уточнення: 16.12.2020 09:24 - 22.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 16.12.2020 09:24 - 01.01.2021 00:00
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 89000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 51928, Україна, Дніпропетровська область, м.Кам᾽янське, бульвар Незалежності, буд. 11 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Початкова пропозиція 208 006.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
208 006.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 15
Документи 94
Скарги 0