-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
«Нафта і дистиляти за ДК 021:2015 09130000-9»
Тендер Prozorro UA-2020-12-15-015991-c
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
179dcba1b60d405ea4ef78e4d9654ced
Внутрішній номер закупівлі:
7771247
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-15-015991-c
Замовник:
11 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38043077
-
Адреса:
07100, Україна, Київська область, м. Славутич, вул. Військових будівельників, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Гуртовий +380950031899 11dprz.kyivobl.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до п.1 частини 2 статті 40 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон), а саме: Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достаньої кількості тендерних пропозицій, визначеченої Законом. При цьому предмет закупівлі, якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. (Ідентифікатори закупівель UA-2020-11-26-007673-b та UA-2020-11-10-001188-c)
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 (у талонах)
Кількість
4230 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАНГО-ГРУП"
Оскарження: 15.12.2020 18:00 - 26.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39039648
-
Контактна особа:
Таисия Загребельная +380664798096
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, г. Киев, Печерський район ХРЕСТОВИЙ ПРОВУЛОК будинок 2 офіс 405
Оскарження: 15.12.2020 18:00 - 26.12.2020 00:00
Ціна пропозиції
95 682.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.12.2020 18:00
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
6ecfed4f3c2f45b583c44e36f02a8bbd
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-15-015991-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАНГО-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39039648
-
Контактна особа:
Таисия Загребельная +380664798096
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, г. Киев, Печерський район ХРЕСТОВИЙ ПРОВУЛОК будинок 2 офіс 405
Номер договору:
9БРТ-2747
Сума договору:
95 682.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
79 735.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
28.12.2020 08:05
Статус:
Виконаний