-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлору рідкого в балонах та контейнерах (з урахуванням доставки)
Тендер Prozorro UA-2017-04-20-000992-b
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fc2e8d48945a4148a456718de91ccb48
Внутрішній номер закупівлі:
774913
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-04-20-000992-b
Замовник:
КП "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "СЛОВМІСЬКВОДОКАНАЛ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
35420080
-
Адреса:
84100, Україна, Донецька область, місто Слов'янськ, ВУЛИЦЯ КАЛІНІНА, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Карпцова +380668113003 kpslavgorvodokanal@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24311900-6 ХлорАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля Хлору рідкого в балонах та контейнерах проводилась двічі невдало.
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
хлор рідкий в балонах
Кількість
275 штуки
Період постачання
25.04.2017 - 31.12.2017
Хлор рідкий в контейнерах
Кількість
7 штуки
Період постачання
25.04.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Агрогазсервіс"
Оскарження: 20.04.2017 14:24 - 26.04.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30600063
-
Контактна особа:
Безус О.Є +380567852451
-
Адреса:
52310, Україна, Дніпропетровська область, Аули, В.Олексієнка 34
Оскарження: 20.04.2017 14:24 - 26.04.2017 00:00
Ціна пропозиції
600 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.04.2017 14:29
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a66248d0ac914116a9c23295ee74eba5
Ідентифікатор договору:
UA-2017-04-20-000992-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Агрогазсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30600063
-
Контактна особа:
Безус О.Є +380567852451
-
Адреса:
52310, Україна, Дніпропетровська область, Аули, В.Олексієнка 34
Номер договору:
2604/2017
Сума договору:
600 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.04.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
26.04.2017 12:58
Статус:
Підписаний