-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-14-015715-c
Торги не відбулися
845 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 459.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 459.00 UAH
Номер:
501c6fef26bc494289c37ce57bcf1723
Внутрішній номер закупівлі:
7742231
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-14-015715-c
Замовник:
Комунальна установа "Мукачівський психоневрологічний інтернат №1" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188524
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Машіка +380507212151 pni-1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
845 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 459.00 UAH
Період уточнення:
14.12.2020 20:51 - 20.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2020 20:51 - 30.12.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
338360 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
89600, Україна, Закарпатська область, м.Мукачево, вул.Свято-Михайлівська, 37а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Закарпаттяенергозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41999833
-
Контактна особа:
Петро Наталія 380500510690, 380312617100 vsk@zakarpatzbut.energy
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, пл. Жупанатська, буд.18
Початкова пропозиція
720 272.35 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
720 272.35 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
45
Скарги
0