-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-14-003959-a
Завершена
974 759.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
ac70bd08afdc4ba99cc64ae56d3f49ef
Внутрішній номер закупівлі:
7740089
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-14-003959-a
Замовник:
Комунальна Установа "Гніванський центр з обслуговування закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42447923
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, Тиврівський район місто Гнівань, Соборна 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Каперіс Альона Оександрівна +380682880771 kucozo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
974 759.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
14.12.2020 17:45 - 20.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2020 17:45 - 30.12.2020 00:00
Аукціон:
30.12.2020 15:31 - 30.12.2020 15:52
Період кваліфікації:
30.12.2020 15:52 - 05.01.2021 11:15
Період завантаження договору:
05.01.2021 11:15 - 25.01.2021 11:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за фактично передану електричну енергію здійснюється до 20-го числа (включно) місяця, наступного за місяцем поставки електричної енергії, на підставі рахунків та актів приймання-передачі електричної енергії.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
403927 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
00000, Україна, Вінницька область, Тиврівський район та Жмеринський район, навчальні заклади (заклади освіти, дошкільні навчальні заклади, Гніванська дитяча музична школа, відділ освіти Гніванської міської ради, комунальна установа «Гніванський центр з обслуговування закладів освіти», комунальна установа « Гніванський методичний кабінет», центр позашкільної освіти «Простір») - до межі балансової належності електроустановок замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖИГАЗТРЕЙД"
Оскарження: 05.01.2021 11:15 - 16.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43729979
-
Контактна особа:
Менеджер Алексей 380675662274 manager_n82@ukr.net
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, Черкаси, 18001, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ БАЙДИ ВИШНЕВЕЦЬКОГО, будинок 37
Оскарження: 05.01.2021 11:15 - 16.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
957 306.99 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
957 306.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.01.2021 11:15
Відповіді на вимоги
10
Документи
178
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Охрименко Юрій 380672361466 ENERGOGAZREZERV@UKR.NET
-
Адреса:
18002 , Україна, Черкаська область, Черкаси, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Початкова пропозиція
961 346.26 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
961 346.26 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
e95a18cb968c4c868d7c690034e7381d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-14-003959-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖИГАЗТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43729979
-
Контактна особа:
Менеджер Алексей 380675662274 manager_n82@ukr.net
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, Черкаси, 18001, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ БАЙДИ ВИШНЕВЕЦЬКОГО, будинок 37
Номер договору:
78-ETГ-21/Е
Сума договору:
877 782.08 UAH з ПДВ
Сума договору:
731 485.07 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
19.01.2021 00:00
Статус:
Виконаний