-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Медіаконвертер
Тендер Prozorro UA-2020-12-14-000573-b
«Код 32420000-3 «Мережеве обладнання» відповідно до «Єдиного закупівельного словника» ДК 021:2015 (CPV:2008) (Код 32422000-7 «Мережеві компоненти» - Медіаконвертер)»
Завершена
6 988.80
UAH з ПДВ
Номер:
0cfb52c79db943f8a1d93346a5d3c739
Внутрішній номер закупівлі:
7715847
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-14-000573-b
Замовник:
Маріупольська філія Державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (Адміністрація Маріупольського морського порту)
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728439
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, Маріуполь, ПРОСПЕКТ АДМІРАЛА ЛУНІНА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вязовик Н. Н. 380629400843 n.vyazovik@mpw.uspa.gov.ua http://uspa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
ст.40 ч.2 п.1
Очікувана вартість:
6 988.80 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Медіаконвертер ЕС-В-0,1-1SM-1550nm-20, 20 км, 1550 nm у комплекті з блоком живлення
Кількість
8 штуки
Період постачання
28.12.2020 - 01.05.2021
Місце постачання
87510, Україна, Донецька область, Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, будинок 38, склад Покупця
На карті
Медіаконвертер ЕС-В-0,1-1SM-1310nm-20, 20 км, 1310 nm у комплекті з блоком живлення
Кількість
8 штуки
Період постачання
28.12.2020 - 01.05.2021
Місце постачання
87510, Україна, Донецька область, Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, будинок 38, склад Покупця
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ІТ-Арсенал»
Оскарження: 14.12.2020 09:41 - 25.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38242978
-
Контактна особа:
Дьяченко О.В. +0629411655
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, проспект Металургів
Оскарження: 14.12.2020 09:41 - 25.12.2020 00:00
Ціна пропозиції
6 988.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.12.2020 09:41
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
3dce61dcccb546c1aebd3b6e67be445c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-14-000573-b-c1
Постачальник:
ТОВ «ІТ-Арсенал»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38242978
-
Контактна особа:
Дьяченко О.В. +0629411655
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, проспект Металургів
Номер договору:
10-В-МАФ-21
Сума договору:
6 988.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
5 824.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.01.2021 00:00 - 01.05.2021 00:00
Дата підписання:
12.01.2021 00:00
Статус:
Виконаний