• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Послуги фінансового лізингу, на Вантажні автомобілі з підіймальними платформами та вантажопідйомністю не менше 2,05 т. (16 од.) та 4,75 т. (6 од.) з пробігом

Найменування замовника: Акціонерне товариство "Укрпошта". Місцезнаходження Замовника: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 22. ЄДРПОУ замовника: 21560045. Категорія Замовника: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Найменування закупівельника: АТ "Укрпошта" в особі назва філії, місцезнаходження, єдрпоу та категорію філії. Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Застосовані критерії оцінки – ціна. Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається, тому умови його надання не зазначаються у оголошенні. Дата і час розкриття тендерних пропозицій - у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначених в оголошенні.

Завершена

35 822 101.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 179 110.51 UAH
Номер: 96a20b24dbc24a4f8b049cce27a0f61f
Внутрішній номер закупівлі: 7708094
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-11-016258-c   
Замовник: АТ "Укрпошта"
Контактна особа: Стаєцький Михайло +380443232078,+380994903516 staietskyi-mv@ukrposhta.ua https://www.ukrposhta.ua/ua/zakupivli
Класифікатор ДК 021:2015: 66110000-4 Банківські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 35 822 101.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 179 110.51 UAH
Період уточнення: 11.12.2020 18:19 - 01.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 11.12.2020 18:19 - 11.01.2021 16:00
Період прекваліфікації: 11.01.2021 16:03 - 19.01.2021 00:00
Аукціон: 19.01.2021 13:48 - 19.01.2021 14:09
Період кваліфікації: 19.01.2021 14:09 - 25.01.2021 18:48
Період завантаження договору: 25.01.2021 18:48 - 14.02.2021 18:48
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 25%
інша подія - 75%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги фінансового лізингу, на Вантажні автомобілі з підіймальними платформами та вантажопідйомністю не менше 2,05 т. (16 од.) та 4,75 т. (6 од.) з пробігом
Код ДК 021:2015: 66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу
Кількість 1 послуга
Період постачання до 15.02.2025
Місце постачання 03680, Україна, м. Київ, Київ, вул. Народного Ополчення, буд. 13 На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОТП ЛІЗИНГ"

Оскарження: 25.01.2021 18:48 - 05.02.2021 00:00
Початкова пропозиція 35 000 000.00 UAH з ПДВ /
26 883 112.27 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
13.01.2021 19:23
Результати кваліфікації
Переможець
25.01.2021 18:48
Відповіді на вимоги 11
Документи 32
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “БЕСТ ЛІЗИНГ”,
Початкова пропозиція 35 822 000.00 UAH з ПДВ /
31 500 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
13.01.2021 19:23
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 13
Скарги 0

Контракти

Номер: 95fb51bf80974baab22f184732392878
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-11-016258-c-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОТП ЛІЗИНГ"
Номер договору: 120221-02/162Фл
Сума договору: 13 380 535.71 UAH з ПДВ
Сума договору: 11 659 939.56 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.02.2021 00:00 - 28.09.2025 00:00
Дата підписання: 15.02.2021 17:40
Статус:
Виконаний
pdf
Рахунок 7244 винагорода (16_6 авто).pdf
pdf
Рахунок 7243 Аванс (16_6 авто).pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Експертні висновки.pdf
pdf
ДУ ОТП ЛІЗИНГ 016258.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 2 фінансовий лізинг авто.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 2 фінансовий лізинг авто.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 3 _ ОТП ЛІЗИНГ 016258.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
РФ 48451 від 23 09 2021.PDF
pdf
АКТ_ 39411 від 30.09.2021 ОТП.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
РФ 55163 від 23 10 2021.PDF
pdf
АКТ_ 44759 від 31.10.2021 ОТП.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 4 ОТП ЛІЗИНГ.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
РФ 63081від 24 11 2021.PDF
pdf
АКТ_ 49943 від 30.11.2021 ОТП.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
РФ 70292 від 23 12 2021.PDF
pdf
АКТ_ 55835 від 31.12.2021 ОТР_Ukrposhta.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
Рахунок 6344 від 24 01 2022_ДФЛ 120221-02_162ФЛ.PDF
PDF
АКТ 5170 від 31 01 2022_ДФЛ 120221-02_162ФЛ.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 13654 24.02.2022_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
pdf
АКТ 10930 28.02.2022 ДФЛ 120221-02.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 18926 24.03.2022_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
pdf
АКТ 16196 31.03.2022 ДФЛ 120221-02.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 24216 22.04.2022_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
pdf
АКТ 21298 30.04.2022 ДФЛ 120221-02.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
АКТ 26371 від 31 05 2022_ДФЛ 120221-02_162ФЛ.pdf
PDF
Рахунок 29496 від 24 05 2022_ДФЛ 120221-02_162ФЛ.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 34905 24.06.2022_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
pdf
АКТ ОТП 31446 від 30.06.2022 до ДФЛ 120221_02.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 40465 25.07.2022_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
pdf
АКТ ОТП 36416 від 31.07.2022 до ДФЛ 120221_02.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
АКТ ОТП 41813 від 31.08.2022 до ДФЛ 120221_02.PDF
PDF
РАХУНОК 47583 24.08.2022_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 52852 22.09.2022_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
PDF
АКТ ОТП 46702 від 30.09.2022 до ДФЛ 120221_02.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 58019 20.10.2022_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
PDF
АКТ ОТП 51360 від 31.10.2022 до ДФЛ 120221_02.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 62767 22.11.2022_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
PDF
АКТ ОТП 55228 від 30.11.2022 до ДФЛ 120221_02.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 68340 20.12.2022_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
PDF
АКТ ОТП 59900 від 31.12.2022 до ДФЛ 120221_02.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 3675 20.01.2023_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
PDF
АКТ ОТП 3293 від 31.01.2023 до ДФЛ 120221_02.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 9675 22.02.2023_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
PDF
АКТ ОТП 8567 від 28.02.2023 до ДФЛ 120221_02.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 14595 22.03.2023_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
pdf
АКТ ОТП 12859 від 31.03.2023 до ДФЛ 120221_02.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
АКТ ОТП 16983 від 30.04.2023 до ДФЛ 120221_02.pdf
PDF
РАХУНОК 19241 20.04.2023_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 25109 22.05.2023_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
pdf
АКТ ОТП 22036 від 31.05.2023 до ДФЛ 120221_02.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 29816 20.06.2023_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
pdf
АКТ ОТП 25906 від 30.06.2023 до ДФЛ 120221_02.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 34663 20.07.2023_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
pdf
Акт 29767 31.07.2023.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
РАХУНОК 40338 21.08.2023_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.pdf
pdf
АКТ ОТП 34580 від 31.08.2023 до ДФЛ 120221_02.pdf
pdf
Договір фін.лізинг_16+6 Мерседес_016258.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 45731 21.09.2023_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
pdf
АКТ ОТП 38438 від 30.09.2023 до ДФЛ 120221_02.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
АКТ ОТП 41797 від 31.10.2023 до ДФЛ 120221_02.pdf
PDF
РАХУНОК 50137 20.10.2023_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 55693 21.11.2023_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
pdf
АКТ ОТП 46154 від 30.11.2023 до ДФЛ 120221_02.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
АКТ ОТП 49727 від 31.12.2023 до ДФЛ 120221_02.pdf
PDF
РАХУНОК 59919 20.12.2023_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
p7s
sign.p7s
pdf
АКТ ОТП 3263 від 31.01.2024 до ДФЛ 120221_02.pdf
PDF
РАХУНОК 3701 22.01.2024_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 8078 21.02.2024_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
pdf
АКТ ОТП 6489 від 29.02.2024 до ДФЛ 120221_02.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
РАХУНОК 13447 21.03.2024_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.PDF
pdf
АКТ ОТП 10959 від 31.03.2024 до ДФЛ 120221_02.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
23.04.2024_OTR00018615_Ukrposhta 24.04.PDF
pdf
АКТ ОТП 14870 від 30.04.2024 до ДФЛ 120221-02.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
АКТ ОТП 18300 від 31.05.2024 до ДФЛ 120221_02.pdf
pdf
РАХУНОК 23043 22.05.2024_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
АКТ ОТП 22074 від 30.06.2024 до ДФЛ 120221_02.pdf
pdf
РАХУНОК 27883 20.06.2024_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
22.07.2024_OTR00032330_Ukrposhta.pdf
pdf
АКТ ОТП 25785 від 31.07.2024 до ДФЛ 120221_02.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
АКТ ОТП 29333 від 31.08.2024 до ДФЛ 120221_02.pdf
pdf
РАХУНОК 36790 21.08.2024_OTП_ ДФЛ_ 120221_02.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s