-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-11-013251-c
Торги не відбулися
351 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 755.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 755.00 UAH
Номер:
cb444f1758bd43bc8728876551e31b9e
Внутрішній номер закупівлі:
7703143
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-11-013251-c
Замовник:
ЩЕРБАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЩЕРБАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23545089
-
Адреса:
38750, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, с. Щербані, вул. Центральна, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Хмеленко +380662335718 litsei.tender@gmail.com https://sites.google.com/site/scherbanisch/home
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
351 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 755.00 UAH
Період уточнення:
11.12.2020 15:43 - 18.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2020 15:43 - 28.12.2020 15:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
100000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
38750, Україна, Полтавська область, Полтавський район, вулиця Центральна, будинок 2, село Щербані, вулиця Нова, будинок 1-А, село Гора, вулиця Центральна, будинок 7, село Великий Тростянець
На карті