• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Нафта і дистиляти

Завершена

900 000.00 UAH з ПДВ
Номер: b2a7ce6670864c239b79364024e3bf5c
Внутрішній номер закупівлі: 768814
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-03-13-000821-b   
Замовник: НОВОЧОРТОРИЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ ТЕХНІКУМ
Контактна особа: Наташа Омельчук +380674112459 opno30@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: згідно ст.35 якщо замовником було відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 900 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 10 тонни
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 13120, Україна, Житомирська область, с. Нова Чортория, Леніна 36 На карті
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 34 тонни
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 13120, Україна, Житомирська область, с. Нова Чортория, Леніна 36 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
УкрПетроліумГруп

Оскарження: 13.03.2017 14:14 - 27.03.2017 01:00
Ціна пропозиції 900 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.03.2017 01:53
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 0ecf89fa295f4dcdbe0914a89ad1778d
Ідентифікатор договору: UA-2017-03-13-000821-b-b1
Постачальник: УкрПетроліумГруп
Номер договору: 221/16
Сума договору: 900 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.04.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 24.04.2017 10:10
Статус:
Підписаний
rar
договір.rar
p7s
sign.p7s