-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень)
Тендер Prozorro UA-2020-12-11-001268-b
Тендерні пропозиції готуються та подаються українською мовою. Послуги надаються протягом січня-грудня 2021 року за адресами: м. Київ, вул. Студентська, 5-7, літ.А; м. Київ, вул. Павла Усенка, 6 (2-й поверх).
Завершена
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Номер:
8fd3c6d79e5f407e804a38326c4a44f9
Внутрішній номер закупівлі:
7685104
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-11-001268-b
Замовник:
Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40452947
-
Адреса:
01044, Україна, м. Київ, м. Київ, Хрещатик, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чічікало Марина 380977465293 7465293@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 350.00 UAH
Період уточнення:
11.12.2020 10:12 - 18.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2020 10:12 - 28.12.2020 00:00
Аукціон:
28.12.2020 13:27 - 28.12.2020 13:48
Період кваліфікації:
28.12.2020 13:48 - 29.12.2020 12:51
Період завантаження договору:
29.12.2020 12:51 - 18.01.2021 12:51
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата послуг здійснюється згідно з актом наданих послуг за рахунок коштів місцевого бюджету протягом 7 (семи) банківських днів. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за надані послуги здійснюється протягом 10 банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КАЧАЛО ОЛЕКСАНДР ІГОРОВИЧ"
Оскарження: 29.12.2020 12:51 - 09.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3364605917
-
Контактна особа:
Олександр Ігорович +38680721721 fop.kachalo@ukr.net
-
Адреса:
04213, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДА, будинок 61, квартира 28
Оскарження: 29.12.2020 12:51 - 09.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
228 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
228 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.12.2020 12:51
Відповіді на вимоги
10
Документи
36
Скарги
0
ТОВ Кліненерджі
×
-
Код ЄДРПОУ:
37310884
-
Контактна особа:
Гургєнідзе Олена Вікторівна +380997240259 elenagurgenidze@ukr.net
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, Ярославська 11 В
Початкова пропозиція
260 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
260 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
f65ae065d9d74564956957bea41cb03b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-11-001268-b-a1
Постачальник:
ФОП "КАЧАЛО ОЛЕКСАНДР ІГОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3364605917
-
Контактна особа:
Олександр Ігорович +38680721721 fop.kachalo@ukr.net
-
Адреса:
04213, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДА, будинок 61, квартира 28
Номер договору:
01/2021
Сума договору:
228 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
12.01.2021 12:00
Статус:
Виконаний