• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

послуга з технічної охорони приміщень філій Черкаського обласного центру зайнятості

Завершена

294 350.00 UAH з ПДВ
Номер: 6702409e60a54c94ac1ac70418972f11
Внутрішній номер закупівлі: 7678879
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-10-016608-c   
Замовник: ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
Контактна особа: Олексій Шост +380472639470 dushok@ckocz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Для закупівлі послуг з технічної охорони приміщень філій Черкаського обласного центру зайнятості було двічі оголошено процедуру відкритих торгів у порядку, передбаченому згідно Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р. із змінами (далі - Закон). Однак процедура відкритих торгів за предметом закупівлі код (класифікатор ДК 021:2015– 79710000-4 - Охоронні послуги (послуги з технічної охорони приміщень філій Черкаського обласного центру зайнятості) згідно оголошення про проведення відкритих торгів № UA-2020-10-30-001887-a не відбулась у зв’язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. З метою закупівлі зазначених послуг Замовником було повторно проведено аналогічну процедуру, без зміни інформації про необхідні технічні, якісні характеристики предмету закупівлі, а так само вимог до учасника, однак процедуру відкритих торгів за предметом закупівлі код (класифікатор ДК 021:2015 – 79710000-4 - Охоронні послуги (послуги з технічної охорони приміщень філій Черкаського обласного центру зайнятості) згідно оголошення про проведення відкритих торгів № UA-2020-11-17-002951-a було відмінено у зв’язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Згідно з ч. 4 ст. 3 Закону відносини, пов’язані із сферою публічних закупівель, регулю.ться виключно цим Законом. Відповідно до ч. 10 ст. 3 Закону Забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель, визначених цим Законом, та укладення договорів про закупівлю, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель, визначених цим Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів/спрощених закупівель або застосування цього Закону, зокрема положень частини третьої статті 10 цього Закону. Згідно ч. 1 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Згідно п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону замовник має право як виняток застосувати переговорну процедуру закупівлі в тому числі у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Отже, з урахуванням тієї обставини, що Замовником було двічі відмінено процедури відкритих торгів (послуги з технічної охорони приміщень філій Черкаського обласного центру зайнятості) згідно предмету закупівлі код (класифікатор ДК 021:2015 – 79710000-4 - Охоронні послуги, при цьому технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, а також вимоги до учасника не відрізняються від тих, що визначені згідно тендерної документації, за винятком вимог, що у відповідності до положень Закону можуть виникнути виключно у випадку проведення Замовником визначеної процедури згідно Закону, вбачається можливим застосувати як виняток переговорну процедуру закупівлі з підстави, що визначена згідно п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону.
Очікувана вартість: 294 350.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуга з технічної охорони приміщень філій Черкаського обласного центру зайнятості, 19 об'єктів
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 124735 година
Період постачання 01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Оскарження: 10.12.2020 19:25 - 21.12.2020 00:00
Ціна пропозиції 294 350.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.12.2020 19:25
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: a303ee085da743e7bda2adcfefc28471
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-10-016608-c-c1
Постачальник: УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Номер договору: 451
Сума договору: 342 604.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 285 503.34 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2021 00:00 - 28.02.2022 00:00
Дата підписання: 28.12.2020 18:04
Статус:
Виконаний
pdf
451 Договір.pdf
pdf
Додаток 1-2.pdf
pdf
Додаток 3-5.pdf
pdf
договір та 1.1-1.19.pdf
pdf
2.1-2.19.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s