-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Закупівля електричної енергії
Тендер Prozorro UA-2020-12-10-007590-a
Торги не відбулися
660 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 13 200.00 UAH
мін. крок: 2% або 13 200.00 UAH
Номер:
02cf6510d2eb4fcaad10bb3dd371f903
Внутрішній номер закупівлі:
7677113
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-10-007590-a
Замовник:
Воєнно-дипломатична академія імені Євгенія Березняка
×
-
Код ЄДРПОУ:
14303342
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, Юрія Іллєнка, буд. 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Черницький Олександр Олександрович 380444831564, 380934815826 vdaberezniaka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
660 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 200.00 UAH
Період уточнення:
10.12.2020 17:17 - 18.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
10.12.2020 17:17 - 28.12.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Закупівля електричної енергії
Кількість
300000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021