-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 42990000-2 (Машини спеціального призначення різні) (Побутова техніка для закладів освіти Оболонського району)
Тендер Prozorro UA-2020-12-10-007603-a
Торги відмінено
631 350.00
UAH з ПДВ
Номер:
d8c2c1ddc7a949f1bcb43438cf6ade98
Внутрішній номер закупівлі:
7676832
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-10-007603-a
Замовник:
Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37445442
-
Адреса:
04211, Україна, Київська область, Київ, вул. Йорданська, 11-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кожина Альона Вікторівна 380444197359 obolon_osvita_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42990000-2 Машини спеціального призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Торги проводились двічі: перші торги на закупівлю код ДК 021:2015: 42990000-2 (Машини спеціального призначення різні) (Побутова техніка для закладів освіти Оболонського району) UA-2020-11-06-011658-c, 23 листопада 2020 року - були відмінені через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Тендерним комітетом було оголошено наступну процедуру відкритих торгів UA-2020-11-24-017093-c, 10 грудня 2020 року торги було відмінено з причини подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій - була подана одна тендерна пропозиція, а саме ФОП АКСЕНІЧ ВАЛЕРІЙ ЕДУАРДОВИЧ.
Відповідно до п 1 ч. 2 ст. 40 Закону «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
631 350.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник протягом 30 банківських днів після підписання Сторонами накладної на товар, за наявності коштів на розрахунковому рахунку, перераховує на поточний рахунок Постачальника кошти за поставлену партію товару, що зазначається в накладній на товар.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Побутова техніка для закладів освіти Оболонського району
Кількість
168 штуки
Період постачання
до 28.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
8d87dc4a50194c43aacb7389cbcc6a76
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відсутність подальшої потреб з закупівлі товарів
Період оскарження:
13.01.2021 14:52 - 24.01.2021 00:00
Дата опублікування:
13.01.2021 14:52
Дата виконання:
24.01.2021 00:03
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Аксеніч Валерій Едуардович
Оскарження: 10.12.2020 17:27 - 21.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2226715175
-
Контактна особа:
Аксеніч Валерій Едуардович ++380509315044 AKSEN2013@I.UA
-
Адреса:
49023, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Трамвайна, 4
Оскарження: 10.12.2020 17:27 - 21.12.2020 00:00
Ціна пропозиції
609 340.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.12.2020 17:27
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
c50e64ad2d7942ab95232ab999a93b4f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-10-007603-a-c1
Постачальник:
ФОП Аксеніч Валерій Едуардович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2226715175
-
Контактна особа:
Аксеніч Валерій Едуардович ++380509315044 AKSEN2013@I.UA
-
Адреса:
49023, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Трамвайна, 4
Сума договору:
609 340.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
609 340.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації