• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Монітор, багатофункціональний пристрій з Wi-Fi

Завершена

315 600.00 UAH з ПДВ
Номер: 9e8eb3c506224f2d934f848f7da55f21
Внутрішній номер закупівлі: 7676726
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-10-007563-a   
Замовник: СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Горбатюк Ігор Анатолійович 380512564113 GORBATUKI13@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Службою автодоріг у Миколаївський області було двічі відмінено процедуру відкритих торгів на закупівлю Монітор, багатофункціональний пристрій з Wi-Fi, код за ДК 021:2015:30230000-0, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом (ідентифікатори закупівель: UA-2020-10-21-006319-c , UA-2020-11-10-000600-c)
Очікувана вартість: 315 600.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монітор, багатофункціональний пристрій з Wi-Fi
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 20 штуки
Період постачання до 28.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ “КОМПАКОМ-2000”

Оскарження: 10.12.2020 17:46 - 21.12.2020 00:00
Ціна пропозиції 292 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.12.2020 17:46
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: dbeb2793cd504de084ceecdb01992abc
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-10-007563-a-a1
Постачальник: ТОВ “КОМПАКОМ-2000”
Номер договору: 54
Сума договору: 292 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 243 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 23.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 54 від 23.12.20.pdf
p7s
sign.p7s