-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (бензин, дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2017-04-10-000774-c
Завершена
992 420.00
UAH з ПДВ
Номер:
50ea3732ee26447ab347cfd9d74e13ee
Внутрішній номер закупівлі:
765617
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-04-10-000774-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ САРНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145748
-
Адреса:
34502, Україна, Рівненська обл., Сарни, вул.Демократична, 17, м.Сарни, Рівненська обл.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Якутчик Марія +380365521797 znz2007@ukr.net http://osvita.sarny.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Керуючись ст.ст.4, 12, п.4 ч.1 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник може застосувати переговорну процедуру закупівлі як виняток у разі: якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації:
1. Відміна процедури відкритих торгів (UA-2017-03-07-000991-b) щодо закупівлі ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин, дизельне паливо) на підставі абзацу 5 ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі» - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
2. Відміна процедури відкритих торгів (UA-2017-03-23-000680-c) щодо закупівлі ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин, дизельне паливо) на підставі абзацу 5 ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі» - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
Враховуючи те, що двічі на відкритих торгах єдиним учасником був ТОВ «Західенергопостач» доцільно провести переговори з ТОВ «Західенергопостач» щодо ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин, дизельне паливо).
Очікувана вартість:
992 420.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
11000 літр
Період постачання
10.04.2017 - 31.12.2017
Дизельне паливо
Кількість
35200 літр
Період постачання
10.04.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ЗАХІДЕНЕРГОПОСТАЧ
Оскарження: 10.04.2017 19:10 - 21.04.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34781258
-
Контактна особа:
Директор Хомич О.В. yulia1983@ukr.net
-
Адреса:
33024, Україна, Макарова, 44а
Оскарження: 10.04.2017 19:10 - 21.04.2017 00:00
Ціна пропозиції
992 420.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.04.2017 19:16
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
b2b19b9139b14af6ba4e39350a27d872
Ідентифікатор договору:
UA-2017-04-10-000774-c-c1
Постачальник:
ТОВ «ЗАХІДЕНЕРГОПОСТАЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34781258
-
Контактна особа:
Директор Хомич О.В. yulia1983@ukr.net
-
Адреса:
33024, Україна, Рівне, Макарова, 44а
Номер договору:
94
Сума договору:
992 420.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.04.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
24.04.2017 00:00
Статус:
Підписаний