• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

Завершена

304 406.66 UAH з ПДВ
Номер: 41da5beb10e14f4583fe2f9bdc56b6f9
Внутрішній номер закупівлі: 7656129
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-10-003395-c   
Замовник: Державна установа "Солонянська виправна колонія (№21)"
Контактна особа: Борсук Наталія Іванівна +380962346548 cvk21.kbo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість: 304 406.66 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 43486 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 52406, Україна, Дніпропетровська область, с.Аполлонівка, Військове містечко,37 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ"

Оскарження: 10.12.2020 11:05 - 16.12.2020 00:00
Ціна пропозиції 304 406.66 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.12.2020 11:05
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: bcce5eee4d1d41e6bdb83bf4ef101c90
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-10-003395-c-a1
Постачальник: ТОВ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ"
Номер договору: К-12
Сума договору: 304 406.66 UAH з ПДВ
Сума договору: 253 672.22 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.12.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 16.12.2020 00:00
Статус:
Підписаний
p7s
sign.p7s