• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

«Монтаж та установка системи пожежної сигналізації, системи оповіщення людей про пожежу, блискавко захисту та вогнезахисту дерев’яних конструкцій в навчальних закладах, що підпорядковані відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації на об’єкті: Лаврівська середня ЗОШ І-ІІст. 23215, вул. Незалежності, 3A , с. Лаврівка, Вінницького району, Вінницької області.»

Усі тендерні пропозиції повинні готуватись українською мовою

Завершена

421 462.00 UAH з ПДВ
Номер: cfd55205f19a4c078923ef10e7224dc1
Внутрішній номер закупівлі: 7644343
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-09-003435-b   
Замовник: Відділ освіти Вінницької районної державної адміністраціі
Контактна особа: Ковальчук Тетяна Григорівна +380432620222 osvita.vrda@gmail.com https://vinrvo.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість: 421 462.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Монтаж та установка системи пожежної сигналізації, системи оповіщення людей про пожежу, блискавко захисту та вогнезахисту дерев’яних конструкцій в навчальних закладах, що підпорядковані відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації на об’єкті: Лаврівська середня ЗОШ І-ІІст. 23215, вул. Незалежності, 3A , с. Лаврівка, Вінницького району, Вінницької області.»
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 23215, Україна, Вінницька область, с. Лаврівка,, вул. Незалежності, 3A На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЛОРІАН-Т"

Оскарження: 10.12.2020 09:41 - 21.12.2020 00:00
Ціна пропозиції 294 339.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.12.2020 09:41
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 88ee9f05122044e399c027f0db328054
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-09-003435-b-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЛОРІАН-Т"
Номер договору: 1020-2240-198
Сума договору: 135 267.60 UAH з ПДВ
Сума договору: 112 723.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.12.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 21.12.2020 00:00
Статус:
Підписаний
PDF
Договір 21.12.2020.PDF
p7s
sign.p7s