-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-08-014904-c
Мова тендерної пропозиції українська
Торги не відбулися
402 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 014.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 014.00 UAH
Номер:
653871c10fe04717a61f0539edb95b58
Внутрішній номер закупівлі:
7617036
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-08-014904-c
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФІТОСАНІТАРНА ЛАБОРАТОРІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38438855
-
Адреса:
65104, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Академіка Вільямса, буд. 76/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Бондаренко +380674829704 buh@lab.gov.ua https://lab.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
402 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 014.00 UAH
Період уточнення:
08.12.2020 17:34 - 14.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2020 17:34 - 24.12.2020 18:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписСпоживач здійснює оплату вартості обсягу електричної енергії за розрахунковий період протягом 10 банківських днів з моменту отримання рахунку на оплату та Акту прийому-передачі електричної енергії, підписаного обома Сторонами
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
5500 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Електрична енергія
Кількість
146500 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021