-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Котел електричний
Тендер Prozorro UA-2020-12-08-002766-b
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою
Завершена
58 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
c1deaedd54b747d3ab52a0d7dd8af8a0
Внутрішній номер закупівлі:
7611836
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-08-002766-b
Замовник:
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041752
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вул.Перемоги, буд.17/6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ішкова Людмила Петрівна +380536758237 tenderklk1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Процедура згідно п.1 ч.2 ст.40 Закону України "Про публічні закупівлі" ( із змінами в редакції Закону від 19.09.2019 №114-IX ) в зв'язку з тим, що двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Два звіта про відміну процедури закупівлі: за ідентифікатором закупівлі в електронній системі публічних закупівель: UA-2020-10-08-010913-а дата формування звіту 25 жовтня 2020р; за ідентифікатором закупівлі в електронній системі публічних закупівель: UA-2020-10-26-002426-с дата формування звіту 12 жовтня 2020р;
Очікувана вартість:
58 500.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за поставлений Товар здійснюється шляхом безготівкового переказу коштів на поточний рахунок Постачальника, вказаний у даному Договорі, протягом 15 (п’ятнадцять) календарних днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної Постачальника на Товар та отримання Замовником рахунку-фактури.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Котел електричний
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 28.12.2020
Місце постачання
39628, Україна, Полтавська область, Кременчуцький район, с. Рокитне,, вул.Кагамлицька,2 Аеродром Кременчук (Велика Кохнівка).
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Боруда"
Оскарження: 08.12.2020 16:12 - 19.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40252519
-
Контактна особа:
Бутко Руслан Геннадійович (0536) 70-07-72 sale@boruda.com.ua
-
Адреса:
39612, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Леонова,6
Оскарження: 08.12.2020 16:12 - 19.12.2020 00:00
Ціна пропозиції
58 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.12.2020 16:12
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
54da9b4efbcb4c0a8e4dfffe358f73a5
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-08-002766-b-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Боруда"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40252519
-
Контактна особа:
Бутко Руслан Геннадійович (0536) 70-07-72 sale@boruda.com.ua
-
Адреса:
39612, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Леонова,6
Номер договору:
№ 0912-20з
Сума договору:
58 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
48 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.12.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
21.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний