-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-07-009469-b
Торги не відбулися
4 422 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 44 226.00 UAH
мін. крок: 1% або 44 226.00 UAH
Номер:
ba299c6670f74b18a1020135cf277290
Внутрішній номер закупівлі:
7578133
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-07-009469-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37650131
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, Борислав, Володимира Великого, будинок 229 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грєбнєв Володимир Михайлович 380968275741 vododar5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 422 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
44 226.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
44 226.00 UAH
Період уточнення:
07.12.2020 14:02 - 13.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2020 14:02 - 23.12.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 15%
- Подіяпоставка товару
- Описвідповідно до додатку №2 до договору
- Розмір15%
- ТипАванс
- Період у днях20 робочі дні
поставка товару - 85%
- Подіяпоставка товару
- Описвідповідно до додатку №2 до договору
- Розмір85%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
2025000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації