• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

396 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 980.00 UAH
Номер: c0c02850cc7b43ec9f0abf479f6fe806
Внутрішній номер закупівлі: 7560630
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-04-004612-c   
Замовник: Студениківська сільська рада
Контактна особа: Гудзь Микола Михайлович +380456727142 Studenikisr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 396 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 980.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 10 000.00 UAH
Період уточнення: 04.12.2020 21:21 - 10.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 04.12.2020 21:21 - 20.12.2020 21:26
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 44000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Київоблгаз Збут"
Початкова пропозиція 268 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
268 400.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 56
Скарги 0