• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Спеціалізовані автомобілі

Торги не відбулися

2 177 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 21 772.00 UAH
Номер: 4d871fcfea12477aaaeca85b3ac99d7a
Внутрішній номер закупівлі: 7548365
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-04-007877-b   
Замовник: Національний природний парк "Черемоський"
Контактна особа: Котельбан Юрій Дмитрович 380373821258 nppcheremoskiy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 177 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 21 772.00 UAH
Період уточнення: 04.12.2020 13:00 - 11.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 04.12.2020 13:00 - 21.12.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціалізовані автомобілі
Код ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 59100, Україна, Чернівецька область, Путила, Федьковича, 35 На карті