-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт громадської вбиральні по вул. Базарній, 3а в м. Здолбунів (за кодом ДК 021:2015 – 50760000-6 Ремонт і технічне обслуговування громадських вбиралень)
Тендер Prozorro UA-2020-12-04-001801-a
Категорія Замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Пропозиція Учасника та усі документи, які передбачені вимогами оголошення про проведення спрощеної закупівлі та додатками до нього складаються українською мовою. Документи або копії документів, які надаються Учасником у складі пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе Учасник.
Торги не відбулися
70 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 350.00 UAH
Номер:
42fad7e99fce4de3bfb66b4ce973a57b
Внутрішній номер закупівлі:
7547399
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-04-001801-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗДОЛБУНІВСЬКЕ" ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37992989
-
Адреса:
35701, Україна, Рівненська область, Здолбунів, Рівненська обл., місто Здолбунів, вул. Шкільна, буд. 40 Рівненської області
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коба Наталія Валеріївна 0365224040 kp.zdolb@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50760000-0 Ремонт і технічне обслуговування громадських вбираленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
70 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
350.00 UAH
Період уточнення:
04.12.2020 13:05 - 10.12.2020 12:53
Період прийому пропозицій:
10.12.2020 12:53 - 15.12.2020 12:54
Період кваліфікації:
15.12.2020 12:56 - 21.12.2020 11:52
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписДжерело фінансування закупівлі. Місцевий бюджет.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт громадської вбиральні по вул. Базарній, 3а в м. Здолбунів (за кодом ДК 021:2015 – 50760000-6 Ремонт і технічне обслуговування громадських вбиралень)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІЛІОН"
Оскарження: 21.12.2020 11:52 - 24.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22558530
-
Контактна особа:
Василь Турчин +380673625793 ilion1950@ukr.net
-
Адреса:
35700, Україна, Рівненська область, Здолбунівський р-н, місто Здолбунів, ВУЛИЦЯ ВОСЬМОГО БЕРЕЗНЯ, будинок 35
Оскарження: 21.12.2020 11:52 - 24.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
70 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
70 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.12.2020 11:52
Документи
83
Скарги
0