• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Багатофункціональний пристрій (принтер, копір, сканер)

Завершена

26 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 9ff4179c37284ff19ed03a4c1c7df29f
Внутрішній номер закупівлі: 7528153
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-03-011029-b   
Замовник: Сектор освіти та молоді Котелевської районної державної адміністрації
Контактна особа: Аліна Цілуйко +380953849739 kotgospgr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість: 26 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункціональний пристрій (принтер, копір, сканер)
Код ДК 021:2015: 30232110-8 Лазерні принтери
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 38600, Україна, Полтавська область, Котельва, вул. Полтавський шлях,224 На карті
Багатофункціональний пристрій (принтер, копір, сканер)
Код ДК 021:2015: 30232150-0 Струменеві принтери
Кількість 2 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 38600, Україна, Полтавська область, Котельва, вул. Полтавський шлях,224 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПЕЧЕНИК ЛАРИСА ГРИГОРІВНА

Оскарження: 03.12.2020 16:00 - 14.12.2020 00:00
Ціна пропозиції 26 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2020 16:00
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 3531041198c14ee3b0b81d615678b484
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-03-011029-b-b1
Постачальник: ПЕЧЕНИК ЛАРИСА ГРИГОРІВНА
Номер договору: 719
Сума договору: 26 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 15.12.2020 10:06
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s