-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
придбання холодильників
Тендер Prozorro UA-2020-12-03-007478-b
Відповідає вимогам
Завершена
58 764.00
UAH з ПДВ
Номер:
e545560ff9924151aeedb98aac5f2236
Внутрішній номер закупівлі:
7521617
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-03-007478-b
Замовник:
ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25948042
-
Адреса:
65076, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ ІЦХАКА РАБІНА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гайдаржи Юлія Ігорівна +380487849267 sssdm-odessa@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Є потреба в придбані даного товару
Очікувана вартість:
58 764.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання холодильників
Кількість
6 штуки
Період постачання
10.12.2020 - 25.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Озерковський Г.М.
Оскарження: 03.12.2020 14:06 - 14.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1857511634
-
Контактна особа:
Озерковський Г.М. +380487377703 777@nts.od.ua
-
Адреса:
65032, Україна, Одеська область, Одеса, Бочарова 18
Оскарження: 03.12.2020 14:06 - 14.12.2020 00:00
Ціна пропозиції
58 764.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2020 14:06
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
721e89f947a94079a07bfaefbdf3502e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-03-007478-b-b1
Постачальник:
ФОП Озерковський Г.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
1857511634
-
Контактна особа:
Озерковський Г.М. +380487377703 777@nts.od.ua
-
Адреса:
65032, Україна, Одеська область, Одеса, Бочарова 18
Номер договору:
112
Сума договору:
58 764.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
14.12.2020 00:01
Статус:
Виконаний