-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
021:2015:15110000-2 М'ясо (свинина, яловичина, чверті курячі, печінка свиняча, філе куряче, курячі плечики)
Тендер Prozorro UA-2020-12-02-009178-b
Місце поставки товару: підпорядкованим закладам Управління ОКТСМС Куликівської селищної ради зазначено в оголошені та тендерній документації (додаток 2 до договору). Мова (мови), якою (якими)повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування) – не застосовується.
Торги не відбулися
594 374.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 971.87 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 971.87 UAH
Номер:
4f637bdf9e664da1aa22512686534c7a
Внутрішній номер закупівлі:
7499381
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-02-009178-b
Замовник:
Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41859118
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Пирогова, 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Галина Савченко +380464321529 galina67.savchenko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
594 374.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 971.87 UAH
Період уточнення:
02.12.2020 15:24 - 08.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2020 15:24 - 18.12.2020 16:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за поставлений Товар здійснюється протягом 15 (п’ятнадцяти ) робочих днів з дати отримання Покупцем бюджетного фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок та/або можливості здійснити платежі. У разі затримки бюджетного фінансування та /або затримки здійснення платежів не з вини Покупця, розрахунок за поставлений Товар здійснюється протягом 10 (десяти) банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок та/або можливості здійснити платежі.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
15112000-6 - М’ясо свійської птиці
Кількість
2153 кілограм
Період постачання
до 31.08.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
15113000-3 - Свинина
Кількість
2697 кілограм
Період постачання
до 31.08.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
15114000-0 - Потрухи
Кількість
424.8 кілограм
Період постачання
до 31.08.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
15111100-0 - Яловичина
Кількість
397 кілограм
Період постачання
до 31.08.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Селянське фермерське господарство "Колос"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14246880
-
Контактна особа:
ИРИНА Харченко +380674600153 ratibor2010@ukr.net
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Миру, 100
Початкова пропозиція
536 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
536 250.00 UAH з ПДВ
Документи
20
Скарги
0