-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
природній газ
Тендер Prozorro UA-2017-04-07-000156-c
Завершена
209 305.31
UAH з ПДВ
Номер:
7d725ac193a843258d9d84bfa2f418b0
Внутрішній номер закупівлі:
749742
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-04-07-000156-c
Замовник:
Іванівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04328565
-
Адреса:
22432, Україна, Вінницька область, Калинівський район село Іванів, вул. Свинаря, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Літвак Галина Анатоліївна +380433337394 rada@ivaniv.org
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
В зв'язку з тим, що процедури відкритих торгів з даного предмета закупівлі, оголошені Іванівською сільською радою на веб-порталі Уповноваженого органу: UA-2017-01-18-000284-с, UA-2017-03-09-000127-а були відмінені через відсутність достатньої кількості учасників, тендерний комітет Іванівської сільської ради вирів провести переговорну процедуру згідно п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону України "Про публічні закупівлі", за умови, що замовником було двічі відмінено відкриті торги через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
209 305.31 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природній газ
Кількість
21366 метри кубічні
Період постачання
01.04.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
22432, Україна, Вінницька область, село Іванів, с. Іванів вул.Свинаря 17 Калинівського району Вінницької області
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 07.04.2017 10:42 - 18.04.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338649
-
Контактна особа:
Кривак Олександр Андрійович (432) 68-88-19
-
Адреса:
22012, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, провулок Щорса. буд. 24
Оскарження: 07.04.2017 10:42 - 18.04.2017 00:00
Ціна пропозиції
209 305.31 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.04.2017 11:40
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
3441dc21efa64d33a99d3614e43a715c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-04-07-000156-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338649
-
Контактна особа:
Кривак Олександр Андрійович (432) 68-88-19
-
Адреса:
22012, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, провулок Щорса. буд. 24
Номер договору:
11410494FPFB047
Сума договору:
209 305.31 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.04.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
18.04.2017 00:00
Статус:
Виконаний