• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ

Завершена

3 114 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 31 143.00 UAH
Номер: 3b20a9099c7346e696f6a985e7e7600a
Внутрішній номер закупівлі: 7476965
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-01-006314-c   
Замовник: КУ Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти
Контактна особа: Мошенець Володимир Григорович +380554321065 vlep_edu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 114 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 31 143.00 UAH
Період уточнення: 01.12.2020 16:10 - 07.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 01.12.2020 16:10 - 17.12.2020 16:15
Аукціон: 18.12.2020 13:32 - 18.12.2020 13:53
Період кваліфікації: 18.12.2020 13:53 - 21.12.2020 08:47
Період завантаження договору: 21.12.2020 08:47 - 10.01.2021 08:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 1046067 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 74502, Україна, Херсонська область, cмт Велика Лепетиха, Заклади освіти та установи Замовника На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ

Оскарження: 21.12.2020 08:47 - 01.01.2021 00:00
Початкова пропозиція 2 046 107.05 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 046 107.05 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.12.2020 08:47
Документи 100
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТАТУС ЕНЕРГО"
Початкова пропозиція 2 636 088.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 636 088.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 53
Скарги 0

Контракти

Номер: 1c6044a7fd03412ca8988f4233db9b66
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-01-006314-c-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ
Номер договору: 100/78
Сума договору: 2 046 107.05 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 705 090.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 06.01.2021 00:00
Статус:
Підписаний
Договір № 100/78
Договір
Договір
Договір
Договір
Договір
Договір
Додаткова угода № 1
Додаткова угода № 2
p7s
sign.p7s