• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Електрична енергія (Код ДК 021:2015 – 09310000-5 «Електрична енергія»)

Тендерна пропозиція складається українською мовою.

Завершена

1 517 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 700.00 UAH
Номер: b2f8c44fcf194defbda3329144f3fc64
Внутрішній номер закупівлі: 7453604
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-30-007091-b   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВИННИКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Тетяна Хомічак +380322295431 vynnyky04055950@gmail.com http://vynnyky-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 517 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.11.2020 15:51 - 06.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 30.11.2020 15:51 - 16.12.2020 00:00
Аукціон: 16.12.2020 14:05 - 16.12.2020 15:07
Період кваліфікації: 16.12.2020 15:07 - 18.12.2020 17:30
Період завантаження договору: 18.12.2020 17:29 - 07.01.2021 17:29

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴140 000.00 Лот 1 - Електрична енергія для адміністративної будівлі (Код ДК 021:2015 – 09310000-5 «Електрична енергія»)
  • Лот №2 ₴1 377 600.00 Лот 2 – Вуличне освітлення (Код ДК 021:2015 – 09310000-5 «Електрична енергія»)