-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-11-30-004509-b
Категорія: Орган місцевого самоврядування Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою
Торги не відбулися
330 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
Номер:
5dcf2fbd365d413d8a51c0df30d2f800
Внутрішній номер закупівлі:
7448785
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-30-004509-b
Замовник:
Бугринська сільська рада Гощанського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40130624
-
Адреса:
35442, Україна, Рівненська область, Гощанський р-н, с. Бугрин, вул. Перемоги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Пилипчук +380673640868 bugrinskarada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
330 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 650.00 UAH
Період уточнення:
30.11.2020 13:46 - 06.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2020 13:46 - 16.12.2020 13:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування закупівлі. Кошти місцевого бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
167000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Рубіна Алла 0973537723 A.RUBINA@ETG.COM.UA http://etg.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 01001, м.Київ, РИЛЬСЬКИЙ ПРОВУЛОК, будинок 4
Початкова пропозиція
320 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
320 640.00 UAH з ПДВ
Документи
30
Скарги
0