-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Комплекс послуг з охорони об’єкту
Тендер Prozorro UA-2020-11-30-000287-c
Торги відмінено
907 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 535.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 535.00 UAH
Номер:
e62304795816446daf85c9bb1ed34a5d
Внутрішній номер закупівлі:
7441567
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-30-000287-c
Замовник:
КП Комунальне підприємство «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я. Левітана»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328528
-
Адреса:
39631, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Київська, 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гордієнко Владислав Володимирович +380930099140 s.yarik80@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
907 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 535.00 UAH
Період уточнення:
30.11.2020 09:20 - 04.12.2020 09:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2020 09:00 - 09.12.2020 09:00
Аукціон:
10.12.2020 14:27 - 10.12.2020 15:24
Період кваліфікації:
з 10.12.2020 15:24
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплекс послуг з охорони об’єкту
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
39600, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, на території та в приміщеннях підприємства
На карті
Інформація про скасування
Номер:
7756b227aacf436490786cfa4118c5c7
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Були допущені помилки в Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі
Дата опублікування:
14.12.2020 15:48
Дата виконання:
14.12.2020 16:11
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Багатопрофільна приватна фірма "Кольчуга-КІДІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32461082
-
Контактна особа:
Книш Ольга Федорівна +380667133225 kolchuga.kidis@gmail.com
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, м Полтава, вул. Сінна, буд. 4/2 кв. 70
Початкова пропозиція
674 760.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
554 453.25 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
10
Скарги
0
ТОВ "УКР-СЕРВІС-БЕЗПЕКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34962773
-
Контактна особа:
Роман Лісконог +380958293204 tov.ukrservisbezpeka@gmail.com
-
Адреса:
36021, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ, будинок 6, квартира 7
Початкова пропозиція
687 480.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
554 809.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "Сокіл Гард 2019"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43054824
-
Контактна особа:
Пилипенко Володимир Володимирович 380504503220, 380504503220 tender.sokol@gmail.com
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, Кременчук, проспект Лесі Українки, будинок 61А
Початкова пропозиція
901 605.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
575 575.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
13
Скарги
0
ПП "Явір-2000"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31175036
-
Контактна особа:
Крицький Володимир +380532563650 vladimir.kritsky@org.yavir2000.com http://yavir2000.com/
-
Адреса:
Україна, Полтавська область, Полтава, м. Полтава, вул. Степана Кондратенка, 6
Початкова пропозиція
696 655.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
618 105.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
31
Скарги
0
ТОВ ОДА "КРОНУС-ФГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35564093
-
Контактна особа:
Голунов Федір Владиславович +380677742737 kronus.ohrana_sb@ukr.net
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, пер. Радіо, 1 а
Початкова пропозиція
811 395.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
624 204.75 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
9
Скарги
0
КП МУНІЦИПАЛЬНА ВАРТА КМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
41072883
-
Контактна особа:
КОРШЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ +380536758885 9200671@ukr.net
-
Адреса:
39623, Україна, Полтавська область, КРЕМЕНЧУК, ВУЛ. ЛІЗИ ЧАЙКІНОЇ, 35
Початкова пропозиція
860 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
624 265.95 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
8
Скарги
0
ПП "СБ ГРІЗЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41157579
-
Контактна особа:
Любов Обломєй +380445008415 sb-sheriff@ukr.net
-
Адреса:
02059, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 2, квартира 124
Початкова пропозиція
797 325.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
777 680.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
12
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ ЗАХИСТ-007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39314063
-
Контактна особа:
Кривошей Анна Анатоліївна +380979923455 vadrob8@gmail.com
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, КРИЧЕВСЬКОГО, будинок 10-Н, ПРИМІЩЕННЯ 2
Початкова пропозиція
788 925.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
777 777.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
38
Скарги
0