• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 2 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).

Завершена

195 720.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 978.60 UAH
Номер: 9415d13a17c64363b4bac690d3a6b12e
Внутрішній номер закупівлі: 7438614
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-28-000008-a   
Замовник: Житомирський дошкільний навчальний заклад №40
Контактна особа: Камінська Людмила Вікторівна +380968745567 byx40@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 195 720.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 978.60 UAH
Період уточнення: 28.11.2020 01:23 - 04.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 04.12.2020 00:00 - 11.12.2020 00:00
Період кваліфікації: 11.12.2020 00:01 - 16.12.2020 17:29
Період завантаження договору: 16.12.2020 17:29 - 05.01.2021 17:29
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 84000 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 10003, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Юрка Тютюнника,17-А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"

Оскарження: 16.12.2020 17:29 - 19.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 193 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
193 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.12.2020 17:29
Документи 31
Скарги 0

Контракти

Номер: b3a0d47f397d442095277358e496cf00
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-28-000008-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Номер договору: 47-Т
Сума договору: 179 943.84 UAH з ПДВ
Сума договору: 149 953.20 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 04.01.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір 47-Т.pdf
pdf
додаткова угода 1.pdf
pdf
додаткова угода 2.pdf
pdf
ду світло 3 від 28серпня.pdf
pdf
ду світло 4 від 30 серпня.pdf
pdf
додаткова угода 5.pdf
pdf
додаткова угода 6.pdf
pdf
ду збільшення асигнувань закупка.pdf
pdf
додаткова угода 8.pdf
pdf
додаткова угода 9.pdf
pdf
додаткова угода 10.pdf
pdf
додаткова угода 11.pdf
pdf
додаткова угода 12.pdf
p7s
sign.p7s