• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

"Будівництво сільської лікарської амбулаторії за адресою: вул. Шкільна, 1а, с. Іванівка Новоукраїнського району Кіровоградської області"

Код ЄДРПОУ Замовника - 43504992; Категорія замовника - орган виконавчої влади; Вартість виконання робіт, які є предметом даної закупівлі знаходиться в межах загальної кошторисної вартості будівництва даного об’єкта.

Завершена

564 628.56 UAH з ПДВ
Номер: 6d9abadb9218426594dbe5d48d461d69
Внутрішній номер закупівлі: 7429450
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-27-006426-b   
Замовник: УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Контактна особа: Євгеній Богушевич +380994574461 umakb_kiroda@ukr.net http://ukb.kr-admin.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування: Згідно з ч. 1 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені п. 5 ч. 2 ст. 40 Закону: - якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера. Відповідно до п. 8 ч. 6 ст. 40 Закону повідомлення про намір укласти договір повинно містити в тому числі обґрунтування застосування переговорної процедури: закупівля робіт згідно з предметом "Будівництво сільської лікарської амбулаторії за адресою: вул. Шкільна, 1а, с. Іванівка Новоукраїнського району Кіровоградської області" - код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель (UA-2020-04-13-003963-b) була проведена у 2020 році (процедура – відкриті торги), договір укладено 12.06.2020 р. на суму 7 399 998,57 грн., в т.ч. ПДВ з товариством з обмеженою відповідальністю "Монтажні системи" (код ЄДРПОУ 40303510). Вартість робіт, що планується закупити у учасника переговорної процедури складає 564 628,56 грн., в т.ч. ПДВ, тобто сума не перевищує 50 відсотків ціни основного договору, при цьому додаткові роботи не можна було передбачити раніше, що підтверджується дефектним актом від 27.11.2020 року, і дані роботине були включені до проектно-кошторисної документації. Вартість виконання робіт, які є предметом даної закупівлі, знаходиться в межах загальної кошторисної вартості будівництва даного об’єкта.
Очікувана вартість: 564 628.56 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Будівництво сільської лікарської амбулаторії за адресою: вул. Шкільна, 1а, с. Іванівка Новоукраїнського району Кіровоградської області"
Код ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 27130, Україна, Кіровоградська область, с. Іванівка,, вул. Шкільна, 1а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОНТАЖНІ СИСТЕМИ"

Оскарження: 27.11.2020 14:02 - 08.12.2020 00:00
Ціна пропозиції 564 628.56 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.11.2020 14:02
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: c120ac4a995a4e699c90a363b7e1a12d
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-27-006426-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОНТАЖНІ СИСТЕМИ"
Номер договору: 108/2020
Сума договору: 564 628.56 UAH з ПДВ
Сума договору: 470 523.80 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 11.12.2020 10:24
Статус:
Виконаний
pdf
Дог Іванівка перегов.pdf
pdf
ДЦ + Гр к дог Іванівка перегов.pdf
p7s
sign.p7s