• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

комп’ютери в комплекті

Завершена

52 800.00 UAH з ПДВ
Номер: 9893afab1bba4b9d997071d4ec2c6a2b
Внутрішній номер закупівлі: 7419932
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-27-001314-b   
Замовник: ЛЬВІВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Контактна особа: Сидор Андріана Ігорівна 096 4579 719 LNDISETENDER@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 15.10.2020 Львівським НДІСЕ було оголошено про процедуру відкритих торгів на закупівлю комп’ютерів в комплекті (ДК 021:2015 - 30210000-4 (Машини для обробки даних (апаратна частина)) на загальну суму 69 000 грн. (UA-2020-10-15-005613-a ● 4fb0f7623ba144eb88213104d58b6e4e). Враховуючи відсутність учасників процедури, електронною системою закупівель на веб-порталі Уповноваженого органу 31.10.2020 опубліковано повідомлення про те, що торги не відбулись у зв’язку із поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. 06.11.2020 було повторно оголошено про процедуру відкритих торгів на закупівлю комп’ютерів в комплекті в кількості 3 одиниць (UA-2020-11-06-001907-a ● b17ad0bfef8349e6837392742b31ad52). 23.11.2020 електронною системою закупівель на веб-порталі Уповноваженого органу опубліковано повідомлення про відміну торгів у зв’язку із поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість: 52 800.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютери в комплекті
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 3 одиниця
Період постачання до 21.12.2020
Місце постачання 79024, Україна, Львівська область, Львів, вул. Липинського, 54 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Систематика Україна"

Оскарження: 27.11.2020 09:54 - 08.12.2020 00:00
Ціна пропозиції 52 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.11.2020 09:54
Документи 7
Скарги 0

Контракти

Номер: 31e62457920a4effa3ee9099a3db310b
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-27-001314-b-a1
Постачальник: ТОВ "Систематика Україна"
Номер договору: 106г
Сума договору: 52 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 44 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 08.12.2020 00:01
Статус:
Підписаний
zip
договір.zip
p7s
sign.p7s