-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
послуги з перевезення лісопродукції
Тендер Prozorro UA-2017-03-27-000516-a
Торги не відбулися
1 583 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 830.00 UAH
мін. крок: 1% або 15 830.00 UAH
Номер:
980b6e2eabfe4db1b4aebf4b94b11d5d
Внутрішній номер закупівлі:
740089
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-27-000516-a
Замовник:
ДП Крижопільське лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991427
-
Адреса:
24600, Україна, Вінницька область, смт Крижопіль, вул.Куйбишева,84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковпак Володимир Васильович +380434021460 liskr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60200000-0 Послуги із залізничних перевезеньАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 583 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 830.00 UAH
Період уточнення:
27.03.2017 17:12 - 02.04.2017 17:17
Період прийому пропозицій:
27.03.2017 17:12 - 12.04.2017 17:17
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з перевезення лісопродукції
Кількість
9750 тонни
Період постачання
01.05.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВАНТАЖ ІНСПЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39400733
-
Контактна особа:
Гарлицька Марина Анатоліївна 380675563940, 380675563940 logistic@a-in.com.ua http://www.a-in.com.ua/
-
Адреса:
68000, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 7А, офіс 47Б
Початкова пропозиція
1 581 108.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 581 108.00 UAH з ПДВ
Документи
17
Скарги
0