• Конкурентний діалог з публікацією англійською мовою 1-ий етап
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 будівництво (Дошкільний навчальний заклад по вул. Звенигородській 95-б (Карла-Маркса,95-б) в с. Віта-Поштова Києво-Святошинського району)

Торги відмінено

18 100 497.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 90 502.49 UAH
Номер: 70fd0e848e7147be98590eaef890bead
Внутрішній номер закупівлі: 740063
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-04-11-000616-a   
Замовник: КП Віто-Поштової сільської ради "Віта"
Контактна особа: Глушаниця Володимир Анатолійович +380442510706 vita-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 18 100 497.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 90 502.49 UAH
Період уточнення: 11.04.2017 16:59 - 02.05.2017 17:04
Період прийому пропозицій: 11.04.2017 16:59 - 12.05.2017 17:04

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 будівництво (Дошкільний навчальний заклад по вул. Звенигородській 95-б (Карла-Маркса,95-б) в с. Віта-Поштова Києво-Святошинського району)
Код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання 01.06.2017 - 31.05.2019
Місце постачання 08170, Україна, Полтавська область, Віта-Поштова Києво-Святошинського району, вул. Звенигородській 95-б На карті

Інформація про скасування

Номер: 410c3ccc4a9d46ea93185f68c577eb5d
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: допущення технічної помилки про оприлюдненні оголошення про початок відкритих торгів, а саме неправильно обраний тип процедури
Дата опублікування: 12.04.2017 17:16
Статус:
Виконано