-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплекти дидактичних матеріалів для початкових класів “Нова українська школа”
Тендер Prozorro UA-2020-11-26-001954-b
Завершена
9 045.00
UAH без ПДВ
Номер:
8c2302ae7b564e618f04add610264729
Внутрішній номер закупівлі:
7396319
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-26-001954-b
Замовник:
Відділ освіти Білокуракинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41445553
-
Адреса:
92200, Україна, Луганська область, Білокуракинський район, селище міського типу Білокуракине, вулиця Паркова, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубкова Любов Іванівна +380646221276 osvita07072017@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
• Відділ освіти Білокуракинської селищної ради, відповідно до покладених на нього обов’язків та з метою забезпечення належного функціонування його освітніх закладів, намагався вже двічі провести відкриті торги на закупівлю товару (Тендер №1 – "ДК 021:2015 – 39160000-1 — Шкільні меблі (Комплекти дидактичних матеріалів для початкових класів “Нова українська школа”)" [оголошення в ЦБД: UA-2020-10-13-003420-a ● 5a11d96ff7de4fb581db8b09f36a0a44]; Тендер №2 – "ДК 021:2015 – 39160000-1 — Шкільні меблі (Комплекти дидактичних матеріалів для початкових класів “Нова українська школа”)" [оголошення в ЦБД: UA-2020-11-04-006786-b ● e6d00b4fbd144e2f90f8edcabba7c34a]), але щоразу дана закупівля відмінялася (рішеннями тендерного комітету від 29.10.2020 р. та 20.11.2020 р., протоколи №б/н), відповідно до ч. 2 ст. 32 Закону України “Про публічні закупівлі”, у зв’язку із тим, що на участь у торгах було подано менше двох тендерних пропозицій. А отже, враховуючи вищевикладене та з метою дотримання вимог діючого законодавства, забезпечення виконання річного плану закупівель на 2020 рік (зі змінами), вважаємо за доцільне здійснити закупівлю “ДК 021:2015 – 39160000-1 — Шкільні меблі (Комплекти дидактичних матеріалів для початкових класів “Нова українська школа”)"шляхом застосування переговорної процедури закупівлі з ФОП Дев’ятін Максим Вікторович, відповідно до пункту другого частини першої статті 40 Закону України “Про публічні закупівлі”, а саме, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: • Оголошення про проведення відкритих торгів на prozorro.gov.ua: • UA-2020-10-13-003420-a ● 5a11d96ff7de4fb581db8b09f36a0a44; • Рішення тендерного комітету про відміну торгів UA-2020-10-13-003420-a від 29.10.2020 р., протокол №б/н; • Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2020-10-13-003420-a від 29.10.2020 р.; • Оголошення про проведення відкритих торгів на prozorro.gov.ua: • UA-2020-11-04-006786-b ● e6d00b4fbd144e2f90f8edcabba7c34a ; • Рішення тендерного комітету про відміну торгів UA-2020-11-04-006786-b від 20.11.2020 р., протокол №б/н; • Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2020-11-04-006786-b від 20.11.2020 р.; • Протокол проведення переговорів з учасником процедури закупівлі від 25.11.2020 р.; • Протокол засідання тендерного комітету щодо прийняття рішення про намір укласти договір від 25.11.2020 р.
Очікувана вартість:
9 045.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описзгідно розділу ІV проекту договору про закупівлю (Додаток №4 до тендерної документації)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплекти дидактичних матеріалів для початкових класів “Нова українська школа”
Кількість
11 найменувань
Період постачання
до 10.12.2020
Місце постачання
92232, Україна, Луганська область, Білокуракинський район, с. Курячівка, вулиця Шкільна, будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФО-П ДЕВ'ЯТІН МАКСИМ ВІКТОРОВИЧ
Оскарження: 26.11.2020 10:59 - 07.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3097415190
-
Контактна особа:
ДЕВ'ЯТІН МАКСИМ ВІКТОРОВИЧ +380633600569 fop.devatin@gmail.com
-
Адреса:
04114, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ВИШГОРОДСЬКА , будинок 45, квартира 9-4
Оскарження: 26.11.2020 10:59 - 07.12.2020 00:00
Ціна пропозиції
9 045.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.11.2020 10:59
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
4b503a3751dd4942a15a89806ed38994
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-26-001954-b-a1
Постачальник:
ФО-П ДЕВ'ЯТІН МАКСИМ ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3097415190
-
Контактна особа:
ДЕВ'ЯТІН МАКСИМ ВІКТОРОВИЧ +380633600569 fop.devatin@gmail.com
-
Адреса:
04114, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ВИШГОРОДСЬКА , будинок 45, квартира 9-4
Номер договору:
№418
Сума договору:
9 045.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.12.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
07.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний