• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Багатофункціональний пристрій (принтер, копір, сканер)

Завершена

25 400.00 UAH без ПДВ
Номер: 735e13167c09424e8e66563572d68d90
Внутрішній номер закупівлі: 7385290
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-25-012115-c   
Замовник: Сектор освіти та молоді Котелевської районної державної адміністрації
Контактна особа: Аліна Цілуйко +380953849739 kotgospgr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: В порядку ст.40 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Очікувана вартість: 25 400.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункціональний пристрій (принтер, копір, сканер)
Код ДК 021:2015: 30232100-5 Принтери та плотери
Кількість 4 штуки
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 38600, Україна, Полтавська область, Котельва, вул. Полтавський шлях,224 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП НІКОНЧУК ІГОР ІГОРОВИЧ

Оскарження: 25.11.2020 15:26 - 06.12.2020 00:00
Ціна пропозиції 25 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.11.2020 15:26
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 65a2fd6e5b29476fbb023a40d762e4df
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-25-012115-c-c1
Постачальник: ФОП НІКОНЧУК ІГОР ІГОРОВИЧ
Номер договору: 694
Сума договору: 25 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 07.12.2020 16:13
Статус:
Виконаний
pdf
договір 694.pdf
p7s
sign.p7s