• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування системи керування електродвигунів КАМН-280М мережних насосів КНС №4 інв.16167,16168

Категорія замовника: згідно з п.4.ч.1 Закону України «Про публічні закупівлі» - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання . Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. При цьому, проектна, технічна документація, а також документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, які викладені в оригіналі російською мовою, не потребують перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською або російською мовами. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному або російськомовному тексту. Надання забезпечення тендерної пропозиції не вимагається.

Торги не відбулися

50 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 250.00 UAH
Номер: 14acee3657154f82a436896f71eafd0a
Внутрішній номер закупівлі: 7381544
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-25-002207-b   
Замовник: ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
Контактна особа: Страхов Євген Михайлович +380629408764 e.strahov@marport.net https://marport.net/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 50 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 250.00 UAH
Період уточнення: 25.11.2020 14:05 - 01.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 25.11.2020 14:05 - 11.12.2020 14:10
Аукціон: 14.12.2020 14:40 - 14.12.2020 15:01
Період кваліфікації: 14.12.2020 15:01 - 05.01.2021 16:59
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обслуговування системи керування електродвигунів КАМН-280М мережного насосу КНС №4 інв. 16167
Код ДК 021:2015: 50532000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричної техніки, апаратури та супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 06.01.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, пр. Адмірала Луніна,99 На карті
Технічне обслуговування системи керування електродвигунів КАМН-280М мережних насосів КНС №4 інв. 16168
Код ДК 021:2015: 50532000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричної техніки, апаратури та супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 02.12.2021
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, пр. Адмірала Луніна,99 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Связьeлектромонтаж"

Оскарження: 31.12.2020 09:51 - 11.01.2021 00:00
Початкова пропозиція 40 541.14 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
40 541.14 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
31.12.2020 09:51
Документи 47
Скарги 0
ПП "Ремонтно-аварійна служба"

Оскарження: 05.01.2021 16:59 - 16.01.2021 00:00
Початкова пропозиція 50 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
50 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.01.2021 16:59
Документи 11
Скарги 0