• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

деревна гранула із соснових порід d 8 мм

Завершена

480 000.00 UAH з ПДВ
Номер: ddc676f61f21466088a7fd032f153f15
Внутрішній номер закупівлі: 7380580
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-25-001721-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОСКІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Кіт Олександр Григорович 0574355116 DARAGAN19@I.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Для здійснення закупівлі «Код згідно ДК 021:2015 - 09110000- 3 Тверде паливо (деревна гранула із соснових порід d 8 мм)» тендерним комітетом проводились процедури відкритих торгів. Оголошення опубліковано в електронній системі закупівель через авторизований електронний торговельний майданчик «prozorro.gov.ua» 17.08.2020 р. (Ідентифікатор закупівлі - UA-2020-08-17-000701-a). Однак, для участі не було подано жодної тендерної пропозиції. Дана процедура автоматично відмінена електронною системою на підставі абз. 1 п. 1 ч.2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) «ч. 2. Тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі: 1) подання для участі: у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій». Звіт про результати процедури закупівлі автоматично сформовано електронною системою - 09 вересня 2020 р. Після відміни першої процедури відкритих торгів, тендерним комітетом повторно оголошено про проведення відкритих торгів. Оголошення опубліковано через авторизований електронний торговельний майданчик «prozorro.gov.ua» 14.09.2020 р. (Ідентифікатор закупівлі - UA-2020-09-14-001350-b). Під час проведенні другої процедури знову не було подано жодної тендерної пропозиції. Дана процедура автоматично відмінена електронною системою на підставі абз. 1 п. 1 ч.2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) «ч. 2. Тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі: 1) подання для участі: у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій». Звіт про результати процедури закупівлі автоматично сформовано електронною системою - 30 вересня 2020 р. Враховуючи те, що було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, наявні обґрунтовані підстави для обрання саме переговорної процедури для закупівлі «Код згідно ДК 021:2015 - 09110000- 3 Тверде паливо (деревна гранула із соснових порід d 8 мм)» на підставі п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено: «2. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: 1) якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації». Відповідно до ст. 40 Закону замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. До переговорів запрошено учасника Фізична особа-підприємець Федченко Світлана Дмитрівна , яка займається відповідним видом діяльності. Перелік документів, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі. 1. Звіт про результати процедури закупівлі від 09 вересня 2020 р. 2. Звіт про результати процедури закупівлі від 30 вересня 2020 р.
Очікувана вартість: 480 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
деревна гранула із соснових порід d 8 мм
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 150 тонни
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 64340, Україна, Харківська область, с. Оскіл, вул.Слобідська, буд.1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Федченко С.Д.

Оскарження: 25.11.2020 13:47 - 06.12.2020 00:00
Ціна пропозиції 480 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.11.2020 13:47
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 572fefd8c4af42459ca9b9e7d2b3537e
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-25-001721-a-b1
Постачальник: ФОП Федченко С.Д.
Номер договору: 168
Сума договору: 480 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 10.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №168 від 10.12.2020.pdf
p7s
sign.p7s