• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

природний газ

Завершена

1 282 400.00 UAH з ПДВ
Номер: d9e00ba74b24425496d168483fc95376
Внутрішній номер закупівлі: 737775
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-03-27-000147-a   
Замовник: Прокуратура Херсонської області
Контактна особа: Новосельський Сергій Станіславович +380552420417 snovoselskyi@pho.gov.ua http://pho.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість: 1 282 400.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 123 тисяча кубічних метрів
Період постачання 28.04.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон та Херсонська область, м. Херсон, вул. Петренка, 33 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Херсонрегіонгаз»

Оскарження: 27.03.2017 11:35 - 07.04.2017 00:00
Ціна пропозиції 1 282 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.03.2017 11:38
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: a7246daf7e9046d285eba0bead57fa54
Ідентифікатор договору: UA-2017-03-27-000147-a-b1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Херсонрегіонгаз»
Номер договору: 1-2668Б-РГ
Сума договору: 1 282 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.04.2017 11:50 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання: 12.04.2017 11:50
Статус:
Підписаний
договор
p7s
sign.p7s