• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Машини для обробки даних (апаратна частина)

Машини для обробки даних (апаратна частина)

Завершена

380 000.00 UAH без ПДВ
Номер: bd41bc4789444bb99aa1fb51b87a5fb8
Внутрішній номер закупівлі: 7369686
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-25-001012-c   
Замовник: ВАШКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Контактна особа: Микола Проданюк +380993056626 5.9.3.8502@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Згідно ЗУ №922-VIII Редакція від 22.11.2020 року. Стаття 40. Умови застосування переговорної процедури закупівлі 2. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: 1) якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації; Замовником двічі відмінено закупівлю по причині відсутності учасників: UA-2020-10-13-000089-b UA-2020-11-05-000098-c
Очікувана вартість: 380 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машини для обробки даних (апаратна частина)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 24 одиниця
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 60222, Україна, Чернівецька область, Вашківці, вул. Грушевського, 22 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СЕМЕНЮК НАТАЛЯ ІВАНІВНА

Оскарження: 25.11.2020 09:50 - 06.12.2020 00:00
Ціна пропозиції 380 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.11.2020 09:50
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 5c2abd56c64c4fda94301b79df162e92
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-25-001012-c-c1
Постачальник: СЕМЕНЮК НАТАЛЯ ІВАНІВНА
Номер договору: 253
Сума договору: 379 770.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 09.12.2020 06:31
Статус:
Виконаний
PDF
Договір №253 (комп. клас).PDF
p7s
sign.p7s